Contact Informatie

Heeft u een vraag of wilt u meer informatie? Aarzel dan niet om  contact met ons op te nemen via het algemene nummer (030 – 637 12 42) of direct met een van de adviseurs/trainers.

Wilt u ons gewone post sturen of heeft u een afspraak op ons kantoor?

Prinses Maximalaan 8, 3708 ZV Zeist

Of bezoek onze linkedinpagina:

Persoonlijk:

Annette Tas: 06 52 72 75 33 / atas@mede.nl

Eva Bernaerts: 06 30 40 22 84 / ebernaerts.mede.nl

Kees Roest: 06 52 71 87 49 / kroest@bureauvia.nl

Marcel Daems06 52 71 37 86 / mdaems@mede.nl

Nico Siffels: 06 52 73 63 95 / nsiffels@mede.nl

Richard Priem: 06 52 73 14 14 / rpriem@mede.nl

Rieneke Schouwenaar: 06 52 73 40 90 / rschouwenaar@mede.nl

Sanne Mom: 06 52 76 22 27 / smom@mede.nl

Of gebruik ons contactformulier hieronder:

Uw naam (vereist)

Uw email (vereist)

Onderwerp

Uw bericht